Široká škála našich produktov je vyvinutá tak pre wellness, bazény, fitness centrum ako aj pre kuchyne, kúpeľne a ostatné bežné povrchy. Spojením čistiaceho a dezinfekčného účinku viete využiť naše produkty na každodenne upratovanie, aj na profesionálnu dezinfekciu.

Dezinfekcia vašich priestorov profesionálmi

Naša spoločnosť DEEXIN vykonáva dezinfekciu profesionálnym príslušenstvom. Spojením elektrostatického rozprašovača a kvalitnej polymérovej dezinfekcie bez chlóru dosahujeme dokonalý výsledok. Toto spojenie umožňuje rýchlu a účinnú prácu. Elektrostatickým nábojom dokážeme pokryť všetky miesta, skryté aj tmavé. Polymérová dezinfekcia zas vytvára ochranný film po dobu niekoľko dní. Vďaka týmto vlastnostiam je dezinfekcia efektívnejšia a tým aj ekonomicky výhodnejšia.   

Univerzálne dezinfekčné a čistiace produkty – upratujte a dezinfikujte zároveň

Čistiace a dezinfekčné produkty 2 in 1 vám ušetria čas a financie. Naše prípravky využijete od kúpeľni, WC, kuchyne cez reštauračné priestory až po wellness, fitness a spa. Sú ekologické, bez chlóru , neobsahujú alkoholy, neničia žiadny povrch (drevený nábytok, kov, textil a pod.) a sú bez zápachu, čo je v hotelierstve veľká výhoda. 

Bezchlórová dezinfekcia víriviek, bazénov, sáun – zabezpečte zdravie vašich zákaznikov

Ekologické čistiace prostriedky a bezchlórové bazénové prostriedky na dezinfekciu a hygienické zabezpečenie vody sú založené na aktívnych polyméroch, ktoré dokážu zastúpiť dezinfekčný účinok chlóru bez rizika tvorby škodlivých chloramínov. Produkty sú celkom zdravotne neškodné aj pri dlhodobom používaní a to i pre deti a domáce zvieratá.

Najvyhľadávanejšie produkty z radu H2O sú POOL a WHIRLPOOL.                             Pre drevené sauny, kade, masážne lôžka a solária je určený disiCLEAN SPORT&SPA

H2O POOLje novodobý polymérovy, tekutý koncentrovaný prípravok na dezinfekciu a hygienické zabezpečenie vody v (krytých i nekrytých) bazénoch. Má výrazný a dlhodobý účinok proti mikroorganizmom a riasam.

H2O WHIRLPOOL je  polymérový prípravok pre dezinfekciu a hygienické zabezpečenie vody pre všetky druhy víriviek.

                                                                                                                            disiCLEAN SPORT & SPA – je tekutý, bezchlórový polymérový prostriedok. Bol špeciálne vyvinutý na dezinfekciu sáun, masážnych lôžok, zariadení vo fitness a wellness (karimatky, žinenky, rukavice, chrániče, športová obuv a ďalšie). Je veľmi účinný na odstraňovanie pachov.

Viac info : Email: info@deexin.sk , Tel. : +421 918 341 413 , +421 904 835 880

www.deexin.sk