V období prvej i druhej vlny pandémie COVID-19 sa téma dezinfekcie a čistoty dostala do popredia. Povinnou výbavou kabeliek sa stali dezinfekčné gély a krémy. Čistota a dezinfekcia domácností zvýšila dopyt po dezinfekčných prostriedkoch až to takej miery, že sa stali nedostatkovými. Čo všetko je potrebné v tomto období čistiť vo zvýšenej miere a aké prostriedky na to využiť?

 

Veľké podlahy = veľa mikroorganizmov

Na vašu dlažbu, linoleum či lamino padajú rôzne mikroorganizmy či vírusy. Navyše na spodku vašich nôh prenášate tieto mikroorganizmy z miesta na miesto. Udržiavanie čistých podláh zamedzí šíreniu drobných čiastočiek a prostredie, v ktorom žijete sa stane čistejšie. Dokonale čistú a lesklú podlahu bez šmúh zanechá disiCLEAN FLOOR CLEANER. Univerzálny čistiaci prostriedok. Šetrný k podlahe, šetrný k pokožke rúk.

 

Najšpinavšie sú kľučky, vypínače a ovládače

Viete, kde vo vašej domácnosti sa nachádza najviac baktérií a vírusov? Na vypínačoch, ovládačoch a kľučkách. Ak sa k tomu pridajú ostatné domáce povrchy – stoly, komody či regále, vzniká veľký znečistený priestor. Univerzálny polymérový dezinfekčný prostriedok disiCLEAN HOME je vhodný pre čistenie akejkoľvek domácnosti. Je šetrný k povrchom, nespôsobuje koróziu. Navyše, na plochách, ktoré ním ošetríte vytvára polymérovú ochrannú vrstvu, ktorá bráni 7 dní usádzaniu mikroorganizmov a vírusov.

 

Ruky čisté, pokožka jemná

Základné pravidlo v časoch pandémie koronavírusu je RÚŠKO – ODSTUP – RUKY. Častejšie umývanie rúk nielen po toalete alebo po príchode do interiéru, zvýšilo dopyt po dezinfekčnom prostriedku na ruky. Ak vám vyhovuje vôňa levandule, vyskúšajte disiCLEAN HAND SOAP. Má neutrálne pH, pokožku nevysuší a zanechá ju jemnou a hodvábnou. Naopak, ak pracujete v priemyselnej výrobe, autoservisoch či pneuservisoch, vyberte si krémové abrazívne mydlo disiCLEAN ABRASIVE SOAP. Umyje aj silno znečistené ruky, jeho vôňa je citrónová.

 

Dezinfikovaná kúpeľňa a toaleta

Miesto, v ktorom sa očakáva najväčšia čistota je kúpeľňa. Po večernej sprche nechcete stúpiť na špinavú podlahu. A lepší pohľad je na sanitu, ktorá sa leskne ako na tú, čo je celá špinavá od vodného kameňa. DisiCLENA ANTI-CALC je tekutý prostriedok na čistenie a dezinfekciu sprchovacích kútov, vaní, umývadiel, obkladov a iných kúpeľňových povrchov. Ak je súčasťou vašej kúpeľne aj toaleta, použite disiCLEAN WC. Ide o špeciálne vyvinutý prostriedok na dezinfekciu biologicky znečistených povrchov, akými sú záchodová misa či sedátako.

 

Čistiace bezchlórové prostriedky na báze polyméru vám pomôžu vyčistiť váš domov. Navyše, sú šetrné k prírode, zvieratám i ľuďom. Na povrchu vytvárajú účinný ochranný film, ktorý bráni usádzaniu mikroorganizmov, baktérií, plesní či vírusov po dobu 7 dní. Chcete žiť v čistom a dezinfikovanom domove?

 

Pozrieť produkty