Máte domáce zvieratko? Psa alebo mačku? S radosťou, ktoré vám domáce zviera prináša sa spájajú aj povinnosti. Okrem pravidelného venčenia a zabezpečenia krmiva musíte aj čistiť ich „domček“. Netoxické čistiace prostriedky na báze polyméru sú absolútne nezávadné pre vaše zvieratá. Sú bezchlórové a nezapáchajú. Ničia mikroorganizmy, vírusy a plesne. Nepoškodzujú bunky väčších organizmov, z dôvodu, že ich molekulová štruktúra a biochemické vlastnosti sú iné ako pri chlórových čističoch.

 

Až 7 dní čistý domov

Potrebujete vyčistiť svojmu psíkovi pelech? Alebo klietka, v ktorej prevážate mačku je špinavá? Na dezinfekciu takýchto plôch, ale aj predmetov v domácnostiach, útulkoch, gazdovstvách či veterinárnych ambulanciách, použitie disiCLEAN PETS.Tekutý polymérový dezinfekčný prostriedok je charakteristický dlhotrvajúcim antibakteriálnym, antivírovým a protiplesňovým účinkom. Po aplikácií vytvára na obdobie 7 dní jemný film, ktorý zabraňuje usádzaniu mikroorganizmov. Môžete ho použiť aj pri čistení búd, kotercov, terárií i akvárií a rôznych chovateľských pomôcok (hračky, kefy, .. ).

 

Dezinfekcia vždy poruke

Vlhčené utierky majú v domácnostiach svoje miesto. Nie sú ekologické, no sú veľmi praktické. Dokážu okamžite vyčistiť a vydezinfikovať akýkoľvek povrch, s ktorým prišlo do styku vaše domáce zviera. Nie sú pre zvieratá dráždivé a povrchy chránia dlhodobo. V jednom balení disiCLEAN PETs nájdete 100 obrúskov pre okamžité použitie.

 

Zápach si k vám nepáchne

Potrebujete eliminovať nepríjemne pachy zo zvierat, potravín či iného organického materiálu? Účinný odstraňovač pachova osviežovač vzduchu disiCLEAN ODOR NEUTRALIZER osvieži až 100 m3 na jedno streknutie. Je extrémne silný so sviežou citrusovou vôňou. Okrem zápachu zo zvierat prekryje aj pachy v šatniach športových centier. Neutralizuje pachy pri chove zvierat i skládkach odpadu.

 

Polymérové čistiace prostriedky a odstraňovače pachov sú šetrné k prírode, ľuďom i zvieratám. Neobsahujú toxické látky. Na povrchu vytvárajú ochranný film, ktorý bráni usádzaniu mikroorganizmom, plesní, baktérií a vírusov po dobu 7 dní. Ideálne pre zachovanie domácej čistoty pri domácich zvieratách. Vyskúšate ich?

 

Pozrieť produkty